ХНСК

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форума: Duracell, Keks, Radion  
Общение » Другое » Клубные мероприятия, встречи, покатушки » Настав час закриття сезону 2012 (обговорюємо, пропонуємо, погоджуємо.)
Настав час закриття сезону 2012
KeksДата: Пт, 14.09.2012, 21:11 | Сообщение # 1
Организатор
 Модератор

Статус: Оффлайн
Скутер: Yamaha
Орієнтовно на 29 вересня 2012 року будемо проводити закриття нашого сезону 2012. А саме: Збираємося на місці наших щоп'ятничних зустрічей. Вибудовуємо колону, прокочуємося по місту з атрибутикою та "фа-фа" до супермаркету "Клас" на салтівці. Там завершуємо нашу першу частину дійства. Усім бажаючім пропонується відпочинок на природі у мальовничому місті на березі Печенізького водосховища у сосновому лісі. Затишок та гармонія тих місць, багатьох не лишить байдужими. Місця вистачить всім. Можна взяти разом з собою подругу життя, дітей, родичів та ін. Головне щоб були адекватні й грайливі дівчата карденівського росту та фігури (жарт). Після другої чарки покотять всі... (це теж жарт) :), але я замислився. На природі буде проводитися традиційний шашлик та каша із різноманіттям закусів та невимушеної дружної атмосфери під ненав'язливу музику. Буде встановлено генератор, світло, музика, шатри на випадок дощу. Можна лишитись і до ранку. У цьому випадку, Вам треба подбати про себе, взяти намет, спальний мішок або ковдру та різне приладдя для мандрів що Вам може знадобитись.

Усі, хто планує приєднатися і провести час на природі, повинні сплатити 70 грн. за людину.(Здають усі, і члени клубу і гості та їх запрошені). У цю суму входить: шашлик (із розрахунку 30 грн - це приблизно 0,5 кг), каша, заправка до неї, закуски, напої (безалкогольні) та заправка автівки яка доставить наше все клубне обладнання та відвезе назад, та ще, різноманітний дріб'язок (посуд, пакунки та ін) - за це все, решта - 40 грн.

Бережіть ліси й природу, користуйтесь багаторазовим посудом і не засмічуйте. Беріть по можливості свій посуд. Бажано залізний.

Пропонується ця тема для дискусій, ваших порад та пропозицій.

Чем больше знаю Я людей, тем больше Я люблю собак.

AlphaM100Дата: Пт, 09.11.2012, 13:49 | Сообщение # 81
Майор
 Бывалый

Статус: Оффлайн
Скутер: Honda dio 34/ daewoo Matiz 0.8
;-)

http://moto.mail.ru/news...._sezona

вот как колллеги закрывают сезон biggrin

Общение » Другое » Клубные мероприятия, встречи, покатушки » Настав час закриття сезону 2012 (обговорюємо, пропонуємо, погоджуємо.)
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск: